Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz RM007 #22204 üzenetére

    Pöcsöltem az XTU-val egy keveset és sikerült a CPU tudását stabilra tennem némi alulfeszeléssel. Már feszeltem korábban is, de most értettem meg igazán. Addig kellett leszállítani, amíg a Core TDP 39W(nálam) értéken nem indult minimum már az elején a teszt( -0,09V nálam). Ugyanis, ha magasabb fogyasztáson kezdett az úgy is visszaesett mindig 39-re és jött a throttling. Igaz hogy a kezdeti 45W-ot kellett volna tudnia tartania a specifikáció szerint, viszont ez kamu. A legjobb tapasztalat a saját tapasztalat, de mondjuk ezt így valaki elmondhatta volna pár szóban nem írok annyit feleslegesen előzőleg. :U

    A gyári CPU alapból vitte a 32,32,33,34 -et power throttling mentesen, most azért a 36-os szórzóra rá kellett dolgoznom. Az mondjuk hogy a mai CPU csodák laptopban nem tudják alapból a tudást nyújtani mert visszaesnek egy percen belül, az sok mindent elmond a fejlődésről, és az átverésről.

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák