Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Csupati #106961 üzenetére

    Hát meg van mindennek a maga íze. Mindenki máshogy számol. Nálam bármennyire is furcsa amit mondok a laptop világ maradt az első. Ami miatt vagyok ilyen érthetetlen adapteres fiú az a évek során bekövetkezett tudatosan végrehajtott laptopos világ átalakítása miatt történt. Persze az anyagiak, számolunk előre rosszul vagy jól. Odafent megírtak egy szerintem rossz forgatókönyvet. Teli vagyok hittel és reménnyel hogy ez nem fog örökké tartani. Sosem szerettem a változást, bár mindig próbáltam okosan más utakon kijönni. Lehet úgy is mondani kijátszani a rendszert. Az is igaz ha túl sok ilyen van az már szemet szúr. Lehet végül ez történt. Ahogy lehet olcsón és a legokosabban elérve a legjobb eredményt. Aztán persze azért közel sem volt olcsó nálam, de legalább érdekes, sose bánom ki mit röhögött rajtam. ;)
    Na lassan úgy érzem megöregedtem itt a topikban. :R Fáj hogy már nem folytathatom amit eddig. :D Elfogytak a lapok. Kíváncsian nézem a jelen összelapátolt vasaimmal meddig tudok létezni az éterben, mit találnak ki ellehetetlenítés címen azokra akik maradtak a régi világban és nem arra költöttek amit a jelen diktál számukra. Jelen pillanat, nincs bios frissítés meg hasonló direkt üzemmód mert elfelejtettek :D még szép, csak egy őskövület vagyok aki szeret visszaemlékezni a múltban élni. :R És ez már így is marad, mert nem tudok változni ebben a témában. :K

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

  • peet05

    tag

    válasz Csupati #106961 üzenetére

    "Egy ilyen ITX konfig lesz.."
    Emlegettem a múltkor, hogy én is visszamegyek desktopra (év vége, kövi év eleje), nézegettem, olvasgattam, de erről az ITX vonalról lemondtam. mATX build lesz inkább, nem sokkal nagyobb, hűtésben is "szellősebb", és nincs annyira limitálva, sem a táp, sem a VGA mérete.

Új hozzászólás Aktív témák