Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    Most szintetikus teszt alatt kísérletezgettem XTU-val. Amit tapasztaltam hogy undervolt után (szintetikus teszt alatt végig) hírtelelen esett a magok hőmérséklete, na most akkor visszavett a hűtés is, aztán nyilván elkezdett emelkedni rohamosan a hőmérséklet. Felengedte egészen 94 fokig. Tartós 90 fok fölött (tehát ha több tíz másodpercig megy) van egy ba**ó venti fokozat. Ez be is kapcsolt, vissza is hűlt pillanatok alatt 77-78 fokra, aztán visszavett a hűtés is, és a terhelés alatti "normál" fokozatba állt be, így maradt ez a hőmérséklet. Ami azért nem rossz. Az órajel végig 3,1 ghz (7300 alap: 2,5). Így nyertem pár fokot megint. Teljesítmény nem változott. Mx4 + a 0,120V undervolt kombó fog maradni. Viszont azt nem értem hogy miért 90 fok felett kapcsol be a ba**ó fokozat? Mi lenne ha mondjuk manuálisan be tudnám kapcsolni? Akkor igen jó eredményeket érne el a gép, bár így is bőven jó azért ahogy elnézek másokat. :D Csak egyszerűen érthetetlen számomra. Jó lenne ha valaki dolgozna ki valami megoldást. Semmivel sem tudom manuálisan állítani. Vagy legalább el lehetne érni hogy ez a legmagasabb ventilátor fokozat ne 90 fok fölött kapcsoljon be.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák