Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz Juhaszatti #101027 üzenetére

    persze, bármi lehet. HD sentinel 100/100-nak írta, nem néztem tovább
    megvolt a memtest is, windows-os is, meg a memtest 86-os is , végigvártam mind a 4 period-ot

    gondoltam nyomok egy aida-t, stresszteszt, de factory reset után, azért is vettem fel performance-re és ultimate-re a dolgokat, aztán kért újraindítást, majd paff, kékhalál, nem jutott túl a logo-n

    újabb factory reset, most jó, persze nem vittem végig, maradjon úgy, ahogy...

    havi 53ért nekem nem éri meg a kínlódást. Ha 150-200K-s gép lenne, hát jó, kinlódok még, lehet vannak megoldások, stb, de ennyi pénzért valamennyire már "luxust" várna az ember. Tudom, hogy nem az, mert már azért 1 millió forint se tűnik soknak, amennyire elvan értéktelenedve a forint, de véleményem szerint nem egy átlag gépről van szó

    - megcsináltam amúgy minden hibernációval kapcsolatos dolgot is, kikapcs persze...képernyő elment 15 perc után, mikor visszahoztam éjjel 1kor, akkor a pin ablak jött be, de akkor még az appok futottak, amikkel úgy hagytam
    - reggel 7kor már megvolt a reset, mikor leültem a gép elé, idő szerint kb 3kor
    - voltak akkor is, mikor konkrétan még backupoltam a régi gépem, meg még azon dolgoztam, csak azt vettem észre, hogy újraindult a gép, és nem frissítés miatt, ment valami, aztán paff, sötétség, majd logó
    - a ma reggeli blue screen volt az első amúgy, amivel találkoztam, szintén enyhén szólva brrr
    - memtest alatt mondjuk nem indult újra (4 órát futott), szóval simán benne lehet, hogy windows
    - nem tettem rá win10-et, lehet megérné, de nem érzem úgy, hogy pont nekem (mármint a kinlódás).

    vannak dolgok, amiket eltudok nézni, legyen az akár egy rosszabb kijelző minőség, esetleg kis karc, stb, ez nem fér sajnos bele. De mondom, simán lehet, hogy szoftveres, de így, hogy elég sok téma ezzel foglalkozik, úgy, hogy még raktak is ide be pár posztot , pont ugyanilyen problémákról, még videó is van a random restartról, az úgy nem valami fényes jövő én és a gép között...

Új hozzászólás Aktív témák