Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz emvy #74449 üzenetére

    Na még1x: tehát pont ilyen tanulmányok készültek a 70-es években, hogy mennyire egészséges. Tudod, pénzzel mindent meg lehet oldani ;)

    EDIT: csinálhatsz tesztet, ha nem hiszel senkinek. 1 hónapig ne igyál és utána igyál. Nézd meg, hogy mit művel a testeddel, hogy érzed magad utána stb. Mostanában erre szoktam rá, mert mindent bebizonyítottak már...és annak az ellenkezőjét is :D

    Kávénál is ez történt: youtubet nézegettem és valahogy eljutottam egy olyan videóig, ahol a csóka arról beszélt, hogy mit érzett az után X idővel, hogy teljesen leállt a kávéval. Na megnéztem még párat és utána én is kipróbáltam. Hát, nagyon durva.
    Itt a lényeg.
    Ez is érdekes.
    Meg ez is.

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

  • parandroid

    nagyúr

    válasz emvy #74449 üzenetére

    Ja, amcsik. Azt tudod, hogy amit ezek kávéként isznak, az kávéízű víz, ugye? Egy kotyogós eszpresszó szerintem több koffeint tartalmaz, mint nekik a napi 4-5 bögre “kávé” összesen… Németek is hülyék, bögreszám tolják egész nap a filteren átfolyatott kávés vizet.

    Én most olyan napi 2 eszpresszót iszok sok tejjel (laktózmentes, vagy hafer/mandel), az energiaitalt meg teljesen elhagytam (ha nem is napi egy, de heti 4-5 tuti lement belőle, kávéból meg napi 4-5 eszpresszó). Szépen, lassan kezd javulni a vérnyomásom, így 3-4 hónap után. Persze gyógyszerrel. Gyógyszer előtt 140/100 körül volt az átlagos, szépen lassan csökkent, most már 120-szal, és 80-nal kezdődő értékeket kapok szinte mindig. Jó, a vérnyomáscsökkentős 128/88 még mindig nem ideális, de ha ezt gyógyszer nélkül is tudnám, egész elégedett lennék.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák