Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz itouchfan #70949 üzenetére

    Ez mondjuk már május, annak is a vége, de a többi stimmel: Ceglédfürdő Futófesztivál. Habár az Alföld közepén vagyunk, egy strandon, de mégsem tökéletesen sík a pálya, tavaly nekem az óra 68 m-t mért a félmaratonon. Szerintem elég hangulatos a pálya, át a strandon, az aquaparkon, megkerülve egy kis tavat. Egész sok résztvevő volt már az elsőn is, de semmi nagy tömegrendezvény hangulata nem volt. Jó nagy a terület, eloszlottak a nézelődők, szurkolók is bőven. Meg a legtöbben a 7 km-en indultak, így volt esély jó eredményre is félmaratonon. Ja, és tök nagy befutócsomagot kaptunk, illetve sokféle korcsoportban osztottak díjakat (így összesen 3 frankó csomaggal távoztam :DDD ), és a végén még rengeteg tombolaajándékot is kisorsoltak (még kismotoros repülés is volt köztük, meg valami egy-két napos üdülés, már nemtom hol). Kérdés azért, idén is tudják-e tartani ezt a színvonalat. Ilyennel kapcsolatban volt már korábbról egy kis negatív tapasztalatom. A környékünkön megélt 4 évet egy kisebb verseny, az első alkalommal még hatalmas csomagosztásokkal, kupákkal, aztán szépen ezek évről-évre csökkentek, majd idén már meg se rendezték a versenyt...

  • Hi!King

    őstag

    válasz itouchfan #70949 üzenetére

    Kikelet Félmaraton, Baja, április 2. Tavaly voltam, jókat tudok elmondani róla. Nyilván mivel Alföld, teljesen sík, egy kiskör a Petőfi-szigeten és a belvárosban, majd egy nagy a Pandúr szigeten, utóbbiban van némi földút is, de nem mondanám terepnek, én PB-t futottam ezen a pályán. Tavaly szar idő volt, volt némi havaseső szerű is közben, de így is hangulatos volt. Olcsóbb mint a Budapestiek, kisebb a tömeg, de azért van bőven résztvevő.

    Jó, Budapesthez nincs közel, de ha autóval mész jó a megközelítése a mindig pangó M6-os autópályán.

    Szerk.:
    Ja, még van a Kis-Duna Maraton Ráckevén, ami Budapest közeli, félmaraton is van. De egyelőre nem volt vele tapasztalatom, kétszer akartam menni rá, egyszer elmaradt, tavaly meg nekem nem volt jó az időpont, idén gondolkodok rajta, szintén április 2. Ismerőstől jókat hallottam róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák