Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jimpo

    aktív tag

    válasz margithid #66305 üzenetére

    Igen és mind futócipő.
    Aktív napi használatban:
    Saucony Kinvara 11 /178 km/, Kinvara 12 /309 km/, Kinvara 13 /98 km/, New Balance Rebel V2 /343 km/, Puma Velocity Nitro 2 /27 km/, Reebok Floatride Energy 3 /164 km/
    Ünneplős, kivételes alkalmakkor használt drágaságok:
    Saucony Endorphin Speed 2 /47 km/, Saucony Endorphin PRO 2 /15 km/, Asics Magic Speed /57 km/
    Terepre és túrázni:
    Saucony Peregrine 12 /9 km/
    Hűvös, esős takony időben:
    Nike Pegasus Trail 3 GTX /127 km/, Nike Air Zoom Pegasus 38 Shield /137 km/
    Töltelék nem sajnálom cipők, havi 1-2 alkalom, jellemzően 10km alatt sárban is:
    Nike Air Zoom Structure 24 /197 km/ , Nike Air Zoom Pegasus 38 /74 km/
    0 km:
    Saucony Kinvara 12 , New Balance Rebel V2 2 darab , Reebok Floatride Energy 3 , illetve Pegasus Trail 3 GTX utóbbi a télen használatba kerül.

    Továbbá van egy Adidas Supernova /10 km/ de az sajnos szűk a középtalpnál, egyszer használtam eddig.
    Utcára is futócipőt használok Saucony Guide 14 , előtte belekerült 300 kilométer de már rég nem futottam benne. :U
    Egyébként biztos hogy nem kilométerre pontosak a cipő használatok, mert a Garmin felszerelések között pont a Guide 14 az Alapértelmezés Futás esetén. Viszont vannak még nyárról is Tevékenységek vele, pedig tavasz óta nem futottam benne. :O Ilyen az ha az ember elfelejti megváltoztatni a cipőt az ember utólag, egy hónappal ezelőtt meg a fene tudja miben futottam. :DDD
    Ahogy így nézem a Puma elég keveset futott így ma ő lesz a társ a lazához. :K
    Az meg egyértelmű milyen cipők jönnek be, a Kinvara és a Rebel nagyon kellemes viselet volt nyáron 30 °C-ban is. De ezek használata vissza lesz fogva valószínűleg, 10 °C körül a Kinvara 12 -ben már fázott a lábam Februárban. ;] :C

    [ Szerkesztve ]

    Stryd Next Gen

Új hozzászólás Aktív témák