Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #62254 üzenetére

    Leginkább mindkettő. :D

    Szerintem három tempó (3:45/4:00/4:30) már álmomból felkeltve is menne, mert egyfolytában ezeket futom. Ha pl. 100/200/400 résztávozás van 3:30 alatti tempón, az legtöbbször 10 másodpercen belül szóródik, mert ott nincs meg ez a rutin.

    Ami a Strydot illeti, az meg segít jól belőni a tempót és hogy a GPS miatt ne ugráljon össze-vissza a tempó. Régen asszem a Polar V800-amnál volt olyan, hogy voltak ilyen fekete lyukak az útvonalamba. Fix tempón futottam aztán volt hogy 6:00-át mutatott, volt hogy 4:00-át, de valójában végig 5:00-án futottam... szóval a végén kiadta a helyes tempót, csak a kijelzés volt izgalmas. :D Stryd meg tök jó, megy 4-5 lépés adott tempón és már az látszik az órán, mert én 3 másodperces tempót használok.

    Ami viszont szomorú az a Garmin tempó számítása. Most a 7-es szériával ráálltak az 5 sec-es kijelzésre számomra érthetetlen okból. A 6X-nél másodpercre pontosan láttad mennyivel mész, most meg ha gyári adatmezőt használsz, akkor vagy 3:55 vagy 4:00... 3:58 nem létezik! ;] Vezetett edzésnél meg körtempó helyett azonnali tempót mutatnak, ami szintén érthetetlen... van 400M ahol 3:30 a cél és ugrál össze-vissza 3:20-3:40 között a tempó, régen meg szépen mutatta 1 mp pontossággal, hogy a 400M átlag tempója pl. 3:31, úgyhogy még meg kell húzni az utolsó 50m-t. Dehát állítólag felmérték és erre volt igény.... prémium multisport óra és a felhasználók szeretnék ha pontatlanabb lenne. :U

    Én azt amúgy a DataRun Ultimate képernyővel kiszüböltem ki. Fullosan személyre lehet szabni azt is, hogy mit látsz meg azt is hogy hogy számoljon mögötte (pl. azonnali tempó, 3 sec tempó, 10 sec tempó, stb...), a Garmin meg kejne a hajára a beépített számításait. :P

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák