Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aristeus

    tag

    válasz ígyvanferi #35569 üzenetére

    Köszi mindenkinek!
    Szeretek írni, ha nem programozó kocka lett volna belőlem, akkor vagy tesitanár, vagy újságíró leszek. :)

    (#35568) norby_42: A kép nem mind saját, van fotós ismerőstől, a szervezőktől, csináltam én is telefonnal (Ezer éves Samsung GT-I8730, amit nem sajnálok, ha terepfutás közben egy esésnél megadja magát.) + van amelyiken van egy kis photoshop-os rásegítés is. :) Ettől függetlenül voltak olyan helyek, amiket a legjobb fotó sem adott volna teljesen vissza.

    (#35566) tomcica: Az út nem csak jelzett turistautakon vitt, hanem különböző erdészeti utakon - így akarták a szervezők közelebb hozni a versenyzőket a természethez, viszont a szalagozás minősége elég változó volt. :)
    Hallottunk a végén olyan sztorit - azt nem tudom, hogy tényleg mi igaz belőle, vagy hogy egyáltalán igaz-e - szóval a verseny reggelén bőven a rajt előtt minden távra tesztfutókat engedtek rá, akik ismerték az útvonalat. Ezen tesztfutók közül is volt aki eltévedt. :DDD

    Az is balszerencse volt szerintem, hogy az "M" és "L" táv keresztezte egy másik verseny szalagozását...

    Ameddig ellátsz, addig el is tudsz futni.

Új hozzászólás Aktív témák