Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz kk831228 #29750 üzenetére

    Sajnos még nincsen :B A legfelső kis pici izomsávocska sejlik csak át a jobb pillanatokban a háj alól :D
    alatta meg lóg a plotykatag.. De azért jó látni a szenvedések gyümölcsét, a karomon is kezdenek szépen lassan látszani az izom sávocskák.Hiába nem tagadhatom le az elpocsékolt 29 évet, nem lehet behozni két nap alatt. De megy a napi erősítés, majd több izommal könnyebb lesz.

    emiki6: Köszi, igen vigyázok, próbálom kerülni a bűnt és a rosszat. Pedig zabálni imádok és szeretem a cukros löttyöket és a sört is! :DD
    Cukros löttyök helyett citromos vizet iszok, max néha napján zérós kóla- de az sem egészséges.. Sörből meg egyszer- egyszer belefér 1 poharacska..
    Amúgy kenyér meg ilyesmi csakis teljes kiőrlésű, tészta is durumtészta meg ilyesmik. De ezekből sem lehet sokat. Elég sokat tanultam ezekben a hetekben, sok meglepő dologra jöttem rá a kajálással kapcsolatban.

    De így is félek, hogy izmot fogok veszíteni, szerintetek enélkül megvalósítható az elképzelésem? Ha edzek és figyelek a beviteli arányokra az izomzat megússza? Jó lenne lemennem 5%-os zsírtömegre.. A többi csak többlet súly ami csak hátráltat futás közben..

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz kk831228 #29750 üzenetére

    Nem kg-tól, hanem testzsír %-tól függ sajnos.

    Nagyon off: azt tudtátok, hogy a zöld teával kevert tejnek tejkaramella íze van? :D Ja egyébként én a teákra szoktam át a sörről annak idején. Most már valahogy nekem túl keserűek a régi megszokott lőrék, persze azért néha legurul egy-kettő.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák