Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    sziasztok

    örülök, hogy rátaláltam erre a topikra :) az lenne a kérdésem, hogy fűkaszával kapcsolatos kérdéssel fordulhatok hozzátok?

    Tervezünk venni (pár éve már megszületett a gondolat a fejemben, hogy a kisöreg fs45ös mellé kellene a területünkre egy "kétkaros" gép is)

    körbenéztem először Stihléknél és Husiéknál is és picit vegyesek az érzelmeim :D

    Ami fennakadt a rostán az a Stihlből semmi (ár érték arányban úgy vettem észre, hogy a Husitól picit elmaradnak a mostani kollekcióban, de javítsatok ki, ha tévedek)

    Husikból pedig:

    135r, 525RX vagy ami már picit a kereten túllóg az a 543RS

    Ezek vehető példányok, van esetleg pró kontra mellettük ellenük?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz emre #2748 üzenetére

    vásároltunk 1 kis "műszakot" le is nyomtam vele, eddig nem rossz a tapasztalat

    egy régi kitartó harcos fs45ös van mellette, e mellé keresgéltünk egy 2karos gépet

    először husikat nézegettünk -vásároltunk is volna- de megláttuk ezt és gondoltuk kipróbáljuk.... igazság szerint én amondó vagyok, hogy itt inkább garit veszel és gépet kapsz mellé ajándékba :D mivel hallottam, olvastam már azt, hogy valaki így cserélgeti 2-3 évente a gépét, mivel "így is úgy is bedöglik" és "így is úgy is cserélik"

    erőben nem rossz, vágni is szépen vág, supporttal is tudtunk egyeztetni, hozzák-viszik illetve van hozzá alkatrész és tartozékellátás is

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz emre #2759 üzenetére

    ha minden igaz, mi ma fogjuk késsel próbára tenni a masinát, majd írok arról is pár sort ha érdekes számodra, számotokra :)

    eddig amúgy pozitív csalódás.... egyszerű szerkezet, de 29,9e ért :D nem is várnék mást, csodát semmiképpen sem.... most a fű nálunk bő lére lett engedve, de még azzal is megbirkózott (kb combközépig érőre gondolj) damilfejjel és a másik része lesz kipróbálva késsel a mai napon

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák