Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz f4lcon #7828 üzenetére

    Ha 40 centi vágással számolsz, akkor is 3,5 km/h átlag, az egy nagyon kényelmes séta, ráadásul azt írta, lefelé tolta, ott lehet akár 5-6 km/h is. És a fáknál meghagyott fűcsomókból ítélve gyakorlatilag nincs megállás, csak tolja. Szerintem is simán hozható ez a tempó. Az akkuról nem tudok nyilatkozni, de fél órát csak kibír egy 5 Ah Makita, ha csak az idő felében megy az önjáró funkció. :F

    Morris: még egy észrevétel. Neked tökéletes a füved, tökéletes a vágás is. Egy kinti telken ha marad pár szál, akkor nem számít. Az is gyorsítja a munkát.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz f4lcon #7828 üzenetére

    Nekem ilyen fűnyíróm volt, [link] Erről is vannak YouTube-on ilyen csoda videók hogy 2x5Ah akkuval le lehet vele vágni 800m2-t. Nekem 200m2-nél megállt a tudomány. Amerikai meg nem tudom milyen gyepgondozók imádják ezt a gépet. Jó is a fűnyíró, hogyha vannak 12Ah-s akkuid, egyébként meg eszi az akkut kegyetlenül.

    Tessék itt a videó, Dewalt rakta ki természetesen, [link]
    Úgyhogy a papír nagyon sok mindent elbír. Bármit rá lehet írni.
    Az meg vessen magára aki komolyan gondolja azt, hogy elektromos (akkus vagy vezetékes) gépet bárki tervezne 2100m2 terület gondozására. Ezt remélem Te sem hitted el, mert elektromos gépet nem tervez senki se nem hogy 2000m2-re, de 1000m2-re sem.

    Elektromos gépeket nem arra terveznek hogy több ezer m2-en azzal dolgozz. Hanem arra hogy megkönnyítse az életed, de nem 2000m2 fű vágására. De nagyon kíváncsi lennék egy olyan tesztre, aki 2000m2-t nyír vele és garancia időn túl is működőképes tud maradni a gép.

Új hozzászólás Aktív témák