Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nigér

    őstag

    válasz kemcso #56041 üzenetére

    Nem kell elsőre olyan "hatalmasat" lépnie, hol marad a fokozatosság? :P
    :D

  • #16820480

    törölt tag

    válasz kemcso #56041 üzenetére

    Nem is gondolnád, hogy milyen kreatív módokon próbálják meg betenni a fülükbe az emberek a füleseket... Múltkor itt láttam a metrón egy csávót, akinek fordítva volt benne a fülében egy Se215(!!), úgy, hogy a vezetéket alulról indulva körbecsavarata a fülkagylóján. Le kellett volna fotózni, mert ezt azért nem egyszerű összehozni :D

    superecneB: Akik szoktak járni fülessel futni, azok általában úgy vélekednek a dologról (innen a topikból), hogy futásra nem nagyon érdemes drága cuccot hordani. Egyik oka az, hogy ha valamibe beleakad, vagy belefolyik az izzadtság, és tönkremegy, akkor kár érte, ráadásul ezek nyilván nem garanciális problémák. A másik ok, hogy sport közben a zene általában nem arra kell, hogy az ember minden szólam minde egyes rezdülését elkülönítse, hanem inkább arra, hogy adjon egy ritmust, amire könnyebb futni/súlyzózni/bringázni. Ehhez pedig elég egy alap füles is általában, azért nem is annyira kár, ha tönkremenne. Ott van a Meelec M6/S6, nem nagy szám hangban, de szokott lenni rendszeresen akciózva, annyiért bőven megéri sportra.

    Luissimo: Ki az, aki nem hallgat? :DDD

    vicze1: Mit tud a C10-hez képest? Például azt, hoyg jó a hangja :B

    Amúgy én is szeretném átélni, de nem azt, amit az utóbbi két albumon produkáltak, mert az siralmas lett :( Szeretem az új dobost is, nagyon jól tolja, de kellene Portnoy, hogy felpofozza őket, és ne engedjen annyi Rudess szintézést a számokba, meg leginkább hogy visszatérjenek a ToT meg Systematic vonalra...

Új hozzászólás Aktív témák