Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Endrusz83 #444 üzenetére

    A gyári Cresyn fülest olyan messzire hajítsd el, amennyire csak tudod! Akkor ezek szerint még nem is hallottad, hogy mit tud valójában a lejátszód.

    A Koss tuti bent marad a füledben: a gyárihoz képest kapsz egy kisebb membránt is hozzá, és az anyaga egyébként is elég képlékeny, fölveszi a hallójáratod alakját, akármilyen amorf is. :) Eleinte furcsa érzés és elsőre biztos nem lesz kényelmes, de hamar megszokod és olyan lesz, mintha ott sem lenne, és garantáltan nem fog kiesni.

    Kipróbálni sztem sehol nem tudod, mert ahhoz ugye fel kell tépni a csomagot, meghát ugye beteszed a füledbe. Én nem szívesen vennék olyan fülest, amit már más előttem a fülébe dugdosott.

    Nem hinném, hogy iPodhoz külön lenne, a Plugból van még egy másik is (Sparkplug), de nem hinném, hogy iPod-hoz készült volna. (én ahhoz semmit nem gyártanék)

    Itt vannak e:

    [link]


    [Szerkesztve]

    Get Moded!

  • rumos14

    nagyúr

    válasz Endrusz83 #444 üzenetére

    az iAudio - Koss párosítás nekem is bevált. készülj fel arra, hogy a magasakat és a BBE-t fel kell tekerni. a gyári füleshez képest brutális lesz a különbség. jóval alacsonyabb hangerőn fogod hallgatni, szóval a torzulást is elfelejtheted.
    az alakját seperc alatt meg lehet szokni. inkább az lesz fura, hogy a külvilágból nem hallasz sokat. szóval csak a zene lesz. nézz körül a zebrán :)
    ajánlom hogy Photohall-ban vedd, és RÖGTÖN bontsd ki még a boltban és nézd meg hogy a +ban adott két szivacs nincs-e totálisan eldeformálódva. ha igen, kérj azok helyett másikat. a blahán (corvin) lévő photohallban a néni kapásból adott amikor visszamentem.

Új hozzászólás Aktív témák