Hirdetés

Hirdetés

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • alpihun

    senior tag

    Vennék eBayen Kínából egy olcsó és alap agybadugóst. Tehát ingyenes szállítás és max. 15 dollár.

    A mostani egy nem-agybadugós tartozék a telefonom (Nokia Asha 302) mellé. Az egyetlen baja az, hogy kényelmetlen és folyton esik ki a fülemből, főleg futás közben.
    A hangzása az viszont perfekt volt az én botfüleimnek, mondjon ki mit akar.
    Ezért is nem szeretnék többet szánni rá, bár ha már veszek, nem egydolcsis-micimackóst akarok.

    Ne legyen az, hogy nem írtam, de nem hiszem, hogy ebben az árban is vannak különbségek: alternatívtól (Coldplay) heavy metalig (Metallica) kb. mindent hallgatok.

    A legtöbbet eBay linkekkel tudnátok segíteni, mivel ebben új vagyok, tulajdonképpen ez lesz az első (próba)vásárlásom.

    Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

Új hozzászólás Aktív témák