Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    Üdv!

    Na ma megérkezett az Ultraphile. Most bontottam ki, hallgatom épp rajta a "főbb" számaimat, de idáig nagyon szépen szerepel a Xonar DX-szel. Basszust vettem észre elsőre, hogy hallom végre fülesen is rendesen. Hálistennek nem megy a magasak rovására, királyul hallhatóak, olyan china-destroy megy a fülembe, hogy ihajj. Cineknek meg tudom milyen a hangzása, teljesen visszaadja. Új hangokat fedeztem fel az egyik számban néhol, amit eddig nem is hallottam. Kényes a behelyezésre, mert ha kicsit elmozdul már torzul nagyon, de még megnézem a másik gumival, szerintem az lesz a baj mert még kicsit szokatlan. Pedig volt már agybadugósom. Illetve kicsit több kakaót kér, mint a régi Sennheiserem, oda kellett húznom neki, hogy rendesen szóljon, pedig nem hallgatok semmit sem hangosan. Kábele nem tűnik könnyen törősnek, bár nem olyan masszív mint az előző. Talán lehet a lapossága miatt tűnik így. És királyul néz ki, ha ez számít valamit. Összességében szerintem megérte a vásárlás, majd estig még kiderül mit tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák