Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz bkercso #9571 üzenetére

    Szerintem nincs, de igazából nem értek a gyengeáramhoz (viszont Paksra mehetnék a szakmámmal :D ).
    De a lényeg: a HRT nem mond semmit, a Halide és mások egy zsák pénzt fizetettek a Wavelength-nek azért, hogy a TAS1020B egyedi szoftverét megkapják. Építgetős, fejlesztős cimboráim szerint ez a lelke ezeknek a cuccoknak. Állítólag az EMU is használja ezt az IC-t de közel sem szólnak olyan jól a cuccai mint ezeknek a cégeknek a termékei.
    A gyári dokumentáció alapján nem lehet a programozást elvégezni, mert nincs róla semmilyen infó. Komoly hifis cégről tudom, hogy egy hét után kidobták az egész projektet mert rájöttek, hogy a fellelhető adatok alapján (net, stb) nem lehet a programozását megoldani! Vettek valahonnan egy kész OEM-t és azzal szállítják mostanság a termékeiket.
    Saját bevallásuk szerint(!!!) ezek közel sem szólnak olyan jól mint pl. a Wavelength megoldása.

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

  • szilu7

    senior tag

    válasz bkercso #9571 üzenetére

    Ahogy nézem, ez egy mikrokontroller, így teljesen üresen kapod. Példaprogramokat C-ben kapsz hozzá, de az nem hinném, hogy elég az üdvösséghez.
    A jó öreg Intel 8052 kompatibilis processzormagot tartalmazza. A testvérével a 8051-essel sokat dolgoztam már, de nem audiós felhasználásban.
    contaxg: Biztosan nem egyszerű egy jó szoftvert írni egy DAC-hoz, de ez sok egyéb mikrokontrolleres műfajban is így van. Viszont a programozását meg lehet oldani, mivel megvan az utasításkészlete, van hozzá fordító, és a teljes manual az összes perifériával, regiszterrel, mint minden más kontrollernél Szerintem az említett cégnél rájöttek, hogy nincs meg a megfelelő fejlesztő csapat, és egy ilyen kompetenciát kiépíteni meg nem kevés idő és pénz. Így megvették készen az egészet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák