Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodz

    Topikgazda

    válasz #01758976 #57910 üzenetére

    Kicsit részletesebb, kicsit világosabb, kevésbé nyugodt.

    (#57914) Potrien: 85-ért M-DAC.

    (#57915) Engineer086: Szívesen, remélem megoldódik végre a dolog!

    [ Szerkesztve ]

  • muszurkefal

    aktív tag

    válasz #01758976 #57910 üzenetére

    5 napos hozzászólás, de rákerestem a Mojo-ra, mert ma én bizony találkoztam vele contaxg-nél :C

    Úgyhogy akkor be is számolok, hátha érdekel itt valakit a tapasztalatom.

    Ma mentem le, eredetileg Meze 99-et hallgatózni. Először a saját, ósdi Samu S5-ről próbáltam. Hááááát... olyan erős basszusa volt, hogy szinte mindent elnyomott, amit az MSR7 részletesen kihozott előtte. Teljesen ellentettjei egymásnak, először nem is tetszett saját forrásról.

    A dolog akkor kezdett érdekessé válni, amikor beiktattuk a Mojo-t. (Nem a Samu S5-höz, mert valamiért nem ismerték fel egymást, pedig friss Androidom van.)
    Brutális, brutális, brutális. Ennyi.
    Mojo-val megspékelve a Meze a sárga földbe gyalázta az MSR7-et.

    Mojo: nagyon energikussá teszi a zenét. Olyan, mintha tényleg történne is valami, nem csak jönnének a hangok egymás után. A Mezének eltűnt a basszus-dominaniája, szépen előbújtak a közép és magas tartományok részletei, és nem voltak annyira szúró, éles, száraz magasai, mint az MSR7-nek.
    Az MSR7 olyan, mint az asztallap, a Meze pedig mint a pihe-puha ágy. Előbbi kapargat, utóbbi megengedően, szelíden simogat.
    A Mezénél egyértelműen a Mojo-nak volt köszönhető a javulás.
    Az MSR7 minimálisan lett jobb a saját S5-ömhöz képest. Mintha semmi nem is történt volna. Ez egyszerűen ennyit tud, nem nagyon lehet ennél jobban túltolni.

    Mind a Meze 99-ről, mind a Mojo-ról + tapasztalatokat szereztem. Ezt majd a pénztárcám bánja hamarosan :DD

    Egyetlen probléma volt, amire nem sikerült rájönni: random időközönként szimplán kikapcsolt a cucc. Szüzen lett elővéve a dobozból, ezért a telefont és a Mojo-t összekötő leharcolt kábel kontakt-hibájára gyanakodtunk.

Új hozzászólás Aktív témák