Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CaNNa3IS

    senior tag

    válasz p_adam #30801 üzenetére

    jópár fejhallgató van ami jobban szól mint a HD800 (bármilyen kábellel) és a töredékébe kerül.
    pl?

    Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

  • Bargyu

    tag

    válasz p_adam #30801 üzenetére

    Röviden, az én véleményem leginkább az innerfidelity.com-os fickóéhoz van a legközelebb (talán így könnyebben elfogadjátok). Ő azt mondja, hogy sok jó van, de a legkevésbé a HD800 színez. Lehet nekem nincs olyan nagy tapasztalatom - mégis osztom itt az észt :) - mert 4 hónapja van meg, de szerintem sokan félreértik a HD800-at, mert az elején mindenki leírta, hogy analitikus és steril. Szerintem meg nagyon precíz és érzékeny és azt adja vissza amit előtte van és amilyen forrást lejátszik. Csöves erősítővel és analóg hangzású dac-kal, kábellel nekem már túl lágy hangzása is volt, ahonnan visszavettem egy dac és kábel cserével. Az pedig, hogy a kábelek között ezen meghallod az Audioquest DBS jelű rendszerének a szigetelő elektromos feltöltéséből eredő tisztaságát egy mezei 7N-es 90 ezer forintos kábelhez képest, nem semmi. Igaz, ehhez nagyzenekar, pl. Carmina Burana és magasabb hangerő kell, de kihallod. (Nem kérek kommentárt ehhez, a fülemmel ezt hallom és kész, más véleménye nem érdekel ebben a témában.) Amúgy a zene tisztaságád érzed.

    Szóval, szerintem nagyon félreértik ezt a HD800 dolgot, mert sok apróság is módosítja, amelyek összeadódhatnak és teljesen más hangzást lehet elérni így vagy úgy. Az innerfidelity-n is úgy fejezi be Tyl, hogy más fejesek is jók és lehet, hogy másoknak jobban tetszik az eltérő basszus, enyhe színezettség stb. Én sem gondolom, hogy ennek mindenkinek tetszenie kellene, de ha a véleményemet mondom, akkor a T1-en kívül (és valószínűleg LCD-..., Stax) nincs párja. Természetesen megfelelő rendszerben.

Új hozzászólás Aktív témák