Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nertpaelg

    tag

    válasz Shufny #1407 üzenetére

    Minden forrást, így a Headfonia-t és a Head-fi-t is fenntartásokkal kezelek, de valahonnan muszáj tájékozódni. A vélemények összesítése alapján gondolom, hogy ezzel a fejhallgatóval megfelelő kombináció lesz, jobb fejeshez nyilván jobb erősítőt néznék, de tulajdonképp ugyanazt mondjuk. :))

    Ezt a linkelt kombót így egyébként nem ismertem, szóval köszönöm. Csak az E7+E9 párosítást láttam eddig, ugyanennyiért. Akkor meg már persze, hogy többet kapjak a pénzemért. :D IEM-em mondjuk már van egy ideje (IE7), de azért majd meghallgatom ezt a Brainwavz-t, legrosszabb esetben eladom, annyival olcsóbban jöttem ki. Persze mindezt akkor, ha marad ez a verzió. Asgard felé még mindig nagyon kacsingatok, csak dönteni kell, mert eléggé más irányba visz a kettő. FiiO-nál marad a PC forrás, Asgard az a CDk felé terel, ami viszont újabb eszközöket, így kiadásokat jelent.

    És miért a HD598?
    Erre a diplomatikus válasz az lenne, hogy a feltétel-inputkombinációk ezt az outputot adták. Kulcsszavakban ezek a feltételek: adott árkategória, könnyű garanciáztatás, könnyű meghajtás (~ alacsony impedancia), nyitott, hosszú távon kényelmes (~nem ül a fülre), és persze a legfontosabb és egyben legszubjektívebb, a tetsző hangzás (~ Kicsit „fun”: nem a végletekig analitikus, de nem is túlszínezett, tehát hosszútávon kellemes, szórakoztató. Ja, és nem túl sok basszus!). Ár/érték tekintetében minden bizonnyal nem az évszázad beruházása, de elégedett vagyok. ...Eltekintve a repedéstől, ami valljuk be, felháborító, illetve elképzelhető, hogy beletaszít a HD 600-ra frissítésbe. Erre akkor kerül sor, ha még egyszer előjön majd a probléma. (Még el se vittem gariztatni, a hetekben túl sokat vagyok még itthon. :-))

Új hozzászólás Aktív témák