Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz baluka26 #10674 üzenetére

    igen,annyit bizonyitott,h xy valami láncon valami zenével,valami kábelen nem hallott difit.
    hurrá :R

    óó,hány ilyet mondhatnék, korai korszakomból.hogy most mit kéne hallanom,hisz nincs is...
    ilyenkor esélyes,h baj van v füllel,v a lánccal.akkor ott valami gyenge láncszem. mert két ennyire különböző felépitésű cuccnak nem kéne ugyanúgy szólnia.99%,hogy legalább hangszinben kéne difi.

    ha visszagondolsz,irtam,h a fülesláncban lecseréltem a drága kábeleket ócsó gothamra.mert 99%,h nem lesz különbség.igy is lett.de ez nem jelenti,h a gotham ugyanolya jó,mint egy kimber hero,v egy valhalla.csak ott nem jön ki. pedig eléggé sok dicséretet kapott a K500,hogy van felbontása is, teknikája is,mivel más már nem lehet(szoftveres okositáson túl vagyok),marad a kiskinai dac. ezért kap tuningot.oszt vagy jobb lesz,v nem :)

    és miért szokta házimozis tesztelő fórumtársunk 2-3 hétig használni a tesztelésre kapott cuccot? hogy értelmes teszt legyen belőle,ami nem csak felületes embereknek mond valamit.

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák