Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haart

    addikt

    válasz HZoli87 #9863 üzenetére

    Megnézzük mit tud, bár nekem tul csicsásnak néz ki, sokkal puritánabb progi is elég lenne sztem 1-2 fotóhoz.

    Chipman: mostmár moderáld magad ;]

    [ Szerkesztve ]

  • puramuk

    csendes tag

    válasz HZoli87 #9863 üzenetére

    ÓÓÓÓÓÓÓ, hogy édes fa**om!!!

    Elnézést a radikális kezdésért, de épp most fejeztem a "fujitsu siemens kálváriák" topik olvasását és kicsit el vagyok keseredve.
    Pont tegnap rendeltem meg a laptopot ebayen: Fujitsu Siemens Amilo Xi 3650. Használt,de jó áron volt és van rá egy év garancia. Elméletileg tökéletes állapotban. Azért vettem őt,mert kell a munkámhoz a nagy képernyő és igen néha kell vinnem is, vmint kell az izmosabb videókártya,mert szeretek játszani.
    Ha vki ír erre a fórumra az szinte biztos, hogy problémával kezdi: vagy rendszeres kék halál, vagy ventilátor gondok, vagy a tápkábel szar, vagy egyszerüen nem indul a gép. Az, hogy recseg ropog úgy látom teljesen alap. Hát a faszom!
    Hétfőn már itt is lesz a gép, tehát személyes tapasztalat egyenlőre nincsen, de kezd bennem elhatalmasodni a gondolat és érzés, hogy ezt elba**tam.
    Előtte egy macbook prom volt, tudom nagyon nem az a kategória..., de abban már kevés volt a 1,5 giga,meg jött egy lehetőség és jó áron el tudtam adni. Na mindegy, nem is ez a lényeg, nem is tudom minek írtam ezt most le.

    A kérdésem az lenne, hogy most mégis mit várjak ettől a géptől? Van e vkinek személyes tapasztalata vagy hallott e róla vmit stb. ?
    Én egyébként, ha használok egy gépet, akkor azt éjjel nappal:dolgozom, játszok,letöltök, folyamatos zene, filmet nézek, szóval nem hobbihülyéskedés. Fogja ez azt bírni? Vagy bízzunk a szerencsében?

Új hozzászólás Aktív témák