Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DualCoreWin

    csendes tag

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. A felhasználók nagy része előtt vagy nem elég ismert a Fujitsu név, vagy a korábbi rossz híre miatt nem is gondolják, hogy a Lifebook E sorozat mennyire csúcs. :F Nem tudom mettől 2010-ig a Fujitsu kooperált a Siemens-szel. Nagyon fel akarták futtatni a laptop kereskedelmet és eszméletlen mennyiségű kommersz laptopot dobtak piacra "Amilo" fantázianéven. A mennyiség a minőség rovására ment, sok volt a meghibásodás. Nevetséges „hibák” is előfordultak, pl. ha levetted a fenéklemezt, vagy egy részét, mondjuk RAM bővítés okán, ki- és becsavaráskor a csavarok „megették” a saját hüvelyeik menetét, és egyszercsak azt vetted észre, hogy kiestek, elvesztek. Billentyűk is estek ki. :((( Egy szó mint száz rossz híre lett a Fujitsu-Siemens-nek. Biztos ez is közrejátszik. Bár a Lifebookra ezek a hibák már akkor sem voltak jellemzők (sőt az Amilo Pro verzióra sem). Sőt, kiemelkedően alacsony a meghibásodási aránya. Nagyon keveset visznek szervizbe. Ezek viszont üzleti kategóriás, drága készülékek voltak.

    Az is a peched, hogy negyedikként kezdtél el itt a Hardveraprón E780-st ajánlani :W . Ráadásul a többiek 6 hó garanciával, van aki ingyenes házhoz szállítással hirdeti.

    Én két dolgot tudok mondani, amit tehetsz.

    1.A márkát ismertető tesztoldalakat linkelsz be Termékinfoként, pl. ezt:

    [link]

    Ez ugyan nem konkrétan az E780-asról szól, de jó véleményeket ír magáról a Fujitsu márkáról (pl. jó anyaghasználat, nagyon kevés meghibásodás!). Biztos erről is lehet találni

    2. Esetleg hangsúlyozd ki, hogy az általad kínált masina árában a Windows 8 is benne van (nem tudom aktiválatlan próba verzió-e, vagy teljes, de ez mindenképpen előny) :DD .

    Türelmet és végül teljes sikert kívánok! :R

    Nincs olyan probléma, amelyen egy CSODA ne segítene.

Új hozzászólás Aktív témák