Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kraki

    tag

    Vettem (mert jó ötletnek tűnt) 20db! E780 i3-as lapit. Gondoltam, szép, tiszta üzlet, megvettem 45ezerért darabját, szépek, bár külföldi billentyűsek, de némi matricázással, Win8 HDD-kre való klónozással kiválóan eladogatom őket 55ezerért, pár hét alatt.
    Magamnak is megtartok egyet - gondoltam és az alap 4giga RAM-ot feltornáztam az egyik modul cseréjével nyolcra, a vinyót kicseréltem SSD-re és valóban eszméletlen sebességgel hasít! Egyébként is nagyon szerethető lapi, szép képe van, szép a fedlap, még szebb a fehér gombsor, halk és stabil, szóval mi akadálya lehet, hogy gyorsan elvigyék a népek?
    Az elmúlt héten legalább négy fórumon hirdettem: SEMMI! Mintha ez valami sz*r cucc lenne!
    Ráadásul az egyik multimarket folyosóján sétálva egy használt GSM-üzletben még bele is futottam egy éppen ilyen példányba 49900.- forintért volt kirakva, fél év garanciával.
    Na, most szerintetek mi a faxomat csináljak húsz darab laptoppal, amiben áll a spórolt pénzem?
    Nehogy lecsesszetek, hogy hülyeséget csináltam, erre a szerepkörre itt van a feleségem, inkább ötleteket kérek az eladásukhoz, vagy vigasztalást, vagy akármit!
    :R

    Az orvos azt mondta, hogy paranoiás vagyok! Na jó; nem mondta, de gondolta!

  • tesla7

    csendes tag

    válasz kraki #1 üzenetére

    Szia, Én szivesen vennék belőle pàr db-ot. :)
    Az én meglâtàsom, hogy sok ember csalódott anno a fujitsu siemensben, és sokan félnek fujitsu laptopot vàsàrolni, pedig ennek semmi köze nincs a régi màrkàhoz.
    Sajàt tapasztalatbol tudom,mert én is hirdettem sokàig S782 laptopot,de semmi érdeklődő, így megtartottam magamnak. Szerintem elfogod tudni adni a laptopokat, csak időkell hozzà, mert nagyon gyors,stabil laptop. Sok sikert az eladàsukhoz ne add fel. Én is szeretnék egyet venni, mert van hozzà egy erős i7 procim és anno ilyen laptop miatt tettem félre.
    Sok sikert és kitartàst. :R

    Sose volt még ilyen jó!

  • DualCoreWin

    csendes tag

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. A felhasználók nagy része előtt vagy nem elég ismert a Fujitsu név, vagy a korábbi rossz híre miatt nem is gondolják, hogy a Lifebook E sorozat mennyire csúcs. :F Nem tudom mettől 2010-ig a Fujitsu kooperált a Siemens-szel. Nagyon fel akarták futtatni a laptop kereskedelmet és eszméletlen mennyiségű kommersz laptopot dobtak piacra "Amilo" fantázianéven. A mennyiség a minőség rovására ment, sok volt a meghibásodás. Nevetséges „hibák” is előfordultak, pl. ha levetted a fenéklemezt, vagy egy részét, mondjuk RAM bővítés okán, ki- és becsavaráskor a csavarok „megették” a saját hüvelyeik menetét, és egyszercsak azt vetted észre, hogy kiestek, elvesztek. Billentyűk is estek ki. :((( Egy szó mint száz rossz híre lett a Fujitsu-Siemens-nek. Biztos ez is közrejátszik. Bár a Lifebookra ezek a hibák már akkor sem voltak jellemzők (sőt az Amilo Pro verzióra sem). Sőt, kiemelkedően alacsony a meghibásodási aránya. Nagyon keveset visznek szervizbe. Ezek viszont üzleti kategóriás, drága készülékek voltak.

    Az is a peched, hogy negyedikként kezdtél el itt a Hardveraprón E780-st ajánlani :W . Ráadásul a többiek 6 hó garanciával, van aki ingyenes házhoz szállítással hirdeti.

    Én két dolgot tudok mondani, amit tehetsz.

    1.A márkát ismertető tesztoldalakat linkelsz be Termékinfoként, pl. ezt:

    [link]

    Ez ugyan nem konkrétan az E780-asról szól, de jó véleményeket ír magáról a Fujitsu márkáról (pl. jó anyaghasználat, nagyon kevés meghibásodás!). Biztos erről is lehet találni

    2. Esetleg hangsúlyozd ki, hogy az általad kínált masina árában a Windows 8 is benne van (nem tudom aktiválatlan próba verzió-e, vagy teljes, de ez mindenképpen előny) :DD .

    Türelmet és végül teljes sikert kívánok! :R

    Nincs olyan probléma, amelyen egy CSODA ne segítene.

Új hozzászólás Aktív témák