Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • no more

    addikt

    válasz #16514048 #71776 üzenetére

    Fogalmam sincs mit tett no more kolléga az iPhone topikokban és nem is érdekel, viszont itt nem írt semmi szélsőségeset, ami miatt meg kéne sértődni.

    Abszolút semmi rosszat nem írtam, ugyanazt, majdhogynem szó szerint, mint, amit ma itt is.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz #16514048 #71776 üzenetére

    Itt is utoljára leírom csak neked mi a problémám!

    - X topikba direkt trollkdik, szándékosan kelti a feszültséget, oké ez nem ide tartozik, de ez is ehhez kapcsolódik most.
    - Beraktam egy összehasonlítást S8-cal, szerinte durván elverte mindenhol az X-et, ami mindenki látja nem igaz, hol ez volt a jobb hol az, de egyik se verte el durván a másikat.
    - Itt beírja szop@t a telefon minket, Face ID huszár vagyok...stb stb aminek semmi köze a fotós topikhoz.
    - Most meg egy 60 ezer forintos telefonhoz hasonlítja dírekt a telefont, feszültségkétlésnek.

    Az ha valakinek nem tetszik az X, oké, nem kell hogy tetsszen, túl van árazva, nem ér ennyit, mindenki tudja. Ha nem tetszik a képei ez se kell hogy tetsszen, semmi baj ezzel, de az hogy direkt sarkosan fikázza "durván jobb az S8" szöveg, X topikban is agyon fikázza, sarkosan fogalmaz róla mintha egy atom hulladék lenne úgy hogy még nem is használta, és egy 60 ezres telefonhoz hasonlítja szerinted ez korrekt? Ha ide bejön valaki, kíváncsi a telefonra, akkor az illető azt látja hogy Ő folyamatosan fikázza, de azt nem tudja azért mert neki nem szimpatikus a telefon. Ez így korrekt? Az miért van ha megjelenik tegyük fel egy Samsung én nem megyek át fikázni a topikjába ha nem érdekel a készülék?

    Ő meg mint egy kis álszent hogy ő abszolút semmi rosszat nem írt, de írt, és írjon is, mert nem erről van szó nem lehet, de már hetek óta ezt hallgatom mennyire fos ez a telefon, úgy hogy eddig semmi köze nem volt hozzá.

    Most meg leírtam a véleményem hogy nem 60 ezres telefonhoz kellene hasonlítani, és direkt megy a trollkodás, egyből törölték a hozzászólásom, ő meg Face ID huszározhat itt, a telefon agyon fikázása se baj itt ha nem is a a kameráról van szó, provokálhatja a tagokat itt is, X topikban is, semmi szankció nincs, ebből lett elegem. Nem abból hogy nem tetszik valakinek az X képe.

    [ Szerkesztve ]

  • #16514048

    törölt tag

    válasz #16514048 #71776 üzenetére

    Még az lemaradt Intruder2k5, hogy itt abszolút nem számít, hogy ki hogy tud fotózni, csak a képminőséget nézzük.
    Aki tud jól komponálni, jó szeme van a fotózáshoz, az kap dicséretet, aki nem, azt nem húzzuk le emiatt, de a képminőségre ezek nincsenek komoly hatással egyébként sem,
    A képek túlnyomó többsége amúgy is auto módban készül, ami nem az meg általában raw.

    Régebben egyébként nehezményeztem azt, ha valaki naponta tölt fel tök ugyanolyan képeket, amiket az ablakából lőtt, vagy az utcán vaktában, szívesebben néztem volna érdekesebb képeket is.
    De meggyőztek a többiek, hogy az úgymond "művészi" érték itt abszolút nem számít, csak a minőség összehasonlítása folyik, amit elfogadtam és is tiszteletben is tartok azóta.
    De most már arról se lehessen őszinte véleményt írni, nehogy megsértsünk valakit?

    Ezt csak azért írom, mert egyébként soha nem a készítő van itt kritizálva, hanem a telefon. Viszont aki nem tudja elfogadni a másik véleményét, az már a személyt szokta visszatámadni, inkább azokat kéne rendre inteni, nem?

    (#71780) B-L-A-C-K:
    Így már érthetőbb, de ha úgy érzed, hogy provokál, akkor hagyd magára, mert ha reagálsz rá, akkor csak ez lesz belőle.
    Külső szemlélőként itt ma nem éreztem azt, hogy jogtalanul húzta volna le az iphone-os képeket, mégis sértődés lett belőle. De azt sem értem, hogy a te hsz-ed miért lett törölve...

    Most amúgy őszinte leszek, de azok a kinti képek tényleg nem tűnnek sokkal jobbnak a Mi A1-nél... Mondjuk az a telefon erősen túlteljesít az ára képest.
    A benti képeknél viszont valóban túlzás, hogy az S8 durván elverte volna.

    Elnézést a sok hosszú hsz-ért, részemről ezzel letudva a téma.

  • Aryon87

    félisten

    válasz #16514048 #71776 üzenetére

    Ez a topik mar regen nem arrol szol, amire eredetileg letre lett hozva. Mar en is kevesbe hozom a kepeket, mert az a lelkesedes elmult, meg folosleges az "erofeszites" ide, bar a facebookon meg van akinek tetszenek :) (nem, nem a lajkokra megyek)

    A havazast varom nagyon, akkor ismet beindulok, amint jo nagy ho lesz :)

    Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák