Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcell2015

    tag

    válasz Aryon87 #62021 üzenetére

    Már megbeszéltük hogy a téma nem középen van, max. nagyi által lőtt fotókon... :D ...

    Pár napja már idéztem, most is megteszem:
    "Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék."

    Most akkor témázunk, vagy összehasonlítunk, minőséget kielemzünk.? . El kellene dönteni!
    Olvass vissza hogy mivel kezdtem a "kukacoskodást"?.....
    Te kezdted hogy nem látod ami egyértelmű..:)

    Pár napja előjött hogy a S7-ek túl vannak misztifikálva (ami így is van szerintem), 1-2 ember nagyon "berágott" rá. De hát látjuk hogy megvannak a gyengéi. Semmi se lehet tökéletes.
    Hazaérek gép elé szedek elő még torz képeket S7 edge-től.. De az autós képeim között is van ahol a gyerek kicsit a kép szélénél van és torz a feje.
    De fogok kitenni más érdekességet is :) Lehet hogy Mate9 - S7 összehasonlítást? :D ...

    (#62021) Aryon87 : Bocsánat, akkor én megyek szemészhez...lehet nem az optika hanem a szemem torzít..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák