Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz prmcsk #27306 üzenetére

    A probléma nem azzal van, hogy levágta a sikánt, hanem hogy utána hogyan adta vissza a pozíciót. Most pont ezért módosították a szabályt, hogy miután visszaadod a pozíciót, a következő kanyarig várni kell a támadással, így nem tudsz egyből "lendületből" támadni.

    Abban én is biztos vagyok, hogy mindenképp megelőzte volna Kimit később is.

    Nekem továbbá azzal van gondom, amit már korábban is leírtam, hogy utólag szabták ki a 25mp-es büntetést, pedig azt könnyen kiszabhatták volna a díjátadó előtt is.

  • LOTR

    addikt

    válasz prmcsk #27306 üzenetére

    volt egy szabály, ha jogosulatlan előnyre teszel szert..... -lehet nem így volt megfogalmazva, nem írom le, nem keresem meg sokszor volt már- bár vitatható volt, de a bírók szerint Hamilton megszegte, miután ellene ítéltek 2 lehetőségük volt, hogy a büntetést kiszabják rá, a +25másodpercet kapta
    az, hogy a szabály nem volt egyértelmű, hát ez van, azóta egyértelműsítették

    amúgy meg nagyon rossz példákat hozott fel, a fociban sokkal több rosszul megítélt helyzet van, a profi bírók miatt, mint itt ahol felvételről visszanézhetik, és akár utána (is) tudnak dönteni

    amúgy meg szerintem Hamilton a határokon autózik, ne csodálkozzon ha ilyen megtörténik, most Monzában Massa a levágás, majd az előzés után visszaállt a megelőzött mögé -habár nem biztos, hogy kellett volna-, Hamilton nem -itt meg mivel nem szóltak nem is volt szabálytalan-, tehát kockáztatott, nem mindig jön be

    One Ring to rule them all

Aktív témák