Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz westcoastog #8651 üzenetére

    A vezetés veszélyes üzem, bárki bármit is mond, oda kell figyelni és nem kéne fél vállról venni, kár, hogy ez sokaknak nem megy. Persze, előfordul, hogy az ember néha nem figyel és bekövetkezik a baj, de sokan egyenesen kísértik a szerencséjüket (és másokét is) a vezetési stílusukkal.

    Én is kicsit ilyen vagyok sajnos, így jóval több pénz megy el a kocsira, mint kellene, de cserébe vizsgán sem kérdeznek semmit. ;)

    Fűthető szélvédő kérdés: ha van, akkor nagyon jó, de nem ér meg annyit, hogy utólagos beépítéssel szerencsétlenkedjen az ember. Pláne, hogy a kábeles előkészítés még típuson és felszereltségen belül is változhat, arról már nem is beszélve, hogy egy használt autó esetében sosem lehet tudni, hogy pontosan milyen az előző tulaj hagyatéka. Ami még fontos lehet -és használattól függ- hogy a fűtőszálas szélvédő kb. kétszer annyiba kerül, mint a sima, és ez eléggé tud fájni, ha kavicsit kap (általában bontott sem sok van).

    AMD Power: a hazai Fiestákban nem volt gyakori extra, inkább csak a behozott autóknál jellemző. Napfénytető szerintem sokkal nagyobb buli. :) Tényleg, amúgy napfénytető utólagos beépítése lehetséges? Ahhoz vágni kell a kasznit, vagy a tetőlemez cseréjével csinálják vajon?

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák