Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoger

    tag

    válasz Mukucs #32829 üzenetére

    Lengéscsillapító szár lehet lóg egy kicsit. A focusomat tuti padkázta az előzö tulaj ugyan így kopogott igaz az első kerekek még garis volt a kocsi s nemtudtak rájönni mi lehet a baja, cseréltek csapágyat, de semmi nem változott. Nekem is az agyamra ment s szétkaptam én akkor láttam hogy kicsit szivárog az olaj a lengéscsillapítóból. Igy vettem bele újakat. Kicseréltem Monroera s azzal is így kotyogott a kerék, de viszont ha meghintáztattam utánna nem. Kicseréltem a toronycsapágyakat százszor átnéztem nem találtam hibát. Kivettem a stabpálcákat, úgy se volt jó s közben bújtam a netet mi a szar lehet. Egy orosz forumban rátaláltam, hogy az általam vett monroe lengéscsillapító mindenkinek ilyen hibát produkál s ott a sachs super tourning csillapítóra esküsznek. Elvittem a gyárit felújítatni, a kopogás kicsit megmaradt, de nem akarok többet költeni erre a történetre.
    Mikor kotyogtatod a kereket fogd meg a lengéscsillapító szárát lehet érzed majd, hogy ott kotyog s csak akkor ha rajta van a terhelés. Feltétlenül írd meg mi lett a vége!

Új hozzászólás Aktív témák