Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    No, én is Ford tulaj lettem egy 1.4-es 2008 benzines fekete Ford Fiesta révén. Máris problémám van rengeteg számlát kaptam a kocsihoz, végig volt a szervizkönyv is vezetve. Papírok alapján januárban a kuplung teljesen cserélve lett ennek ellenére vásárlást követően miután hazavezetem kb 20 km-et azt vettem észre valami szivárog a kuplungnál, nem hiszem hogy sár lett volna, tegnap száraz idő volt. Mi a fene lehet, lehet e ilyen egyáltalán full kuplung csere után? Elvileg januárba volt a csere papír nálam, rajta melyik cégnél ki csinálta, miket cserélt árakkal, számlával. Erre van egy év garancia? Másik hűtőfolyadék elég sovánka van benne ezt bízzam szakira a cseréjét, vagy próbáljam én magam utántolteni rószaszín, piros fagyálló+desztillált víz kombóval? Remélem nem szopóroler lesz, magán személytől van 140000 km nagy szerviz után papírok szerint ismerős szerelő átnézte nem talált a helyszínen kivetnivalót tegnap. Mindenkitől elnézést szakszerűtlenségemért, de beismerem nem igazán értek műszakilag az autókhoz!

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák