Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz tildy #1047 üzenetére

    Ezzel egy gond van, hogy a hosszútávú értelmét még mindig nem látom a módszerednek. Világosítsd meg elmém sötét foltjait, ha kérhetem :D Mi lesz a kúra után fél évvel? Újabb kúra, mert minden visszajött, ahogy eddig is? Szép lesz a bőröd 40 éves korodra, mintha 60 lennél, de ha neked ez nem problem, akkor csak csináld. Az én módszereim sem hétköznapiak, elismerem, kapok is miattuk eleget, de leglább fel tudok mutatni hosszú távú eredményeket és nem kell újra meg újra epekedve várnom egy kúra a végét, hogy utána újra normálisan ehessek/élhessek, aminek persze meg lesz a böjtje és megint minden kezdődik előről. Mókuskérék szindróma, vége lesz ennek valaha is? Sztem egyszer majd belefáradsz az egészbe, nem lessz több kúra és az addigra brutálisan lelassult anyagcseréd (ilyen kúrákkal fixre veheted) miatt a napi 800 kalóriától is hízni fogsz. Én ilyennek látom a jövőt, de lehetne másmilyen is. Jobban teszett az a hsz-ed, amiben azt mondtad, hogy úgyan úgy eszel, mint eddig, csak több részre osztva és jársz mellette edzeni. Na, ez egy járható út, hosszan tartó eredményekkel, lemondások nélkül. Ebben maxmilásian támogatnálak :R

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák