Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz Csorbi #18449 üzenetére

    Na ez engem is érdekelne hogy konkrétan miért rosszabb a store változat a steam-nél.

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

  • lo_jo

    senior tag

    válasz Csorbi #18449 üzenetére

    Elkezdtem keresni a cikket, ami részletezi, hogy hogyan lehet hozzáférni MS Store játékokhoz, de közben megtaláltam, hogy végre már bárhova telepíthetők a cuccok és nem kell folder ownershippel vacakolni. Halleluja!

    Én is GP-ban kezdtem a flight simet, aztán két dolog miatt is a file-ok között kellett matatnom. Az első egy taxi ribbon mod még 2020-ban, ami csak úgy működött, ha a core file-ok között cserélted a gyárit. E nélkül még tudtam élni, de a másik már sokkal zavaróbb volt. A Logitech switch panellel belefutottam egy nagyon idegesítő CTD bugba, az kínkeserves szenvedés volt. Rejtett mappa, amire ownership kell, de ha megcsinálod, akkor hajlamos elfelejteni frissíteni a store a nem megfelelő owner miatt. Végül nem kellett ez sem, csak logokat másoltam ki, a megoldásra pedig elég volt egy SPAD.neXt megvásárlása és összelövése, hogy ne vegye a Logitech plug-in fals inputját (20-30ms-enként panel fényerő le-fel állítás). Nyitottam ticketet a Logitechnél (nem létező inputtal spameli a plug-in a játékot) és a MS-nál (túl sok inputt miatt CTD) is a problémával, logokkal, screenshotokkal, stb, válaszra sem méltattak. Végül 2021 tavaszán Steamen vettem meg, a MS pedig 2021 novemberében feloldotta a korlátozást, de engem ez már nem érintett.

Új hozzászólás Aktív témák