Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • cszn

    őstag

    válasz Colos1 #10928 üzenetére

    Sztem nem kapcsolja ki magától a win7. Legalábbis én csak itt hallottam valakitől, hogy megcsinálja, de előtte sehol se hallottam még róla. :) De azért kíváncsi vagyok én is.

    (#10910) zack Na látom visszamondtad. Jól döntöttél, ráér még a csere. :K
    Én azt mondom ameddig nincs elérhető áron (25-30k) egy 128-256-os SSD, addig akiknek már van azoknak felesleges váltani. Az is csak egy helybiztosítás, hogy bármit pakolhass rá. :U

    [ Szerkesztve ]

  • ttt1

    őstag

    válasz Colos1 #10928 üzenetére

    Regeditbe prefetch-t keleltt kikapcsolnom (megmondom öszintén másikat nem néztem ami alatta van) ,de a SuperFetch a services menüben alapból le volt tiltva (szal sztem ha a regeditbe engedélyezve is van maga a win nem indítja el,mert disableden van a funkció).Szal uj instalnáé defrag és superfech volt kikapcsolva win7 által...Ebböl kifolyólag lehet prefect érdemes visszakapcsolni, de ki tudja.Én win7el formáztam is az ssd-t csinált 1 100 megás boot partíciót ahogy láttam majd a maradékot...
    Viszont érdekes,mert samsung oldalán nem létezik az ssd-m (64-estöl 128-asig vannak infok) söt az oldalukról letölthetö magician tools nevü progi is azt irja,hogy nincs samsung hardver a gépembe ..:) Szal gyakorlatilag nem létezö az ssdm :) Írtam samsungnak kiváncsi vagyok mit válaszolnak vissza :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák