Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Hello

    Ezt a levelet igazából Fire/SOUL/CD-nek írtam de mivel egy pár napja nem elérhető nekem viszont most van rá időm h szórakozzak így felteszem ide a kérdést hátha kapok rá választ. A kérdéseim a cikke alapján fogalmazódott meg bennem:[Windows 7 telepítés más szemszögből avagy BI OS or not to BI OS]

    Íme:

    Win7 Ultimate verziót telepítettem az ssd-re de a cikkedben kicsit mintha ellene lennél a "Tévhitek a rejtett partícióval, annak meglétével kapcsolatban" ennek a verziónak.

    Miért gond a rejtett partíció? Vagy ezt csak azért raktad bele h a rejtett partícióval kapcsolatos tévhitek miatt (- stabilabb a W7- biztonságosabb) ne rakjanak az ssd-re ultimate verziót?

    Árt az ssd-nek vagy tök mind1?

    Miért van szükség az ISRT driver-re?
    A cikkedben azt írod h:

    Ha a sebességeket rendben találod (hozza a gyártó által megadott sebességet vagy legalábbis nem nagyságrendekkel kevesebb), akkor nincs szükség másik AHCI driver telepítésére

    Illetve egyik kommentedben:
    Na de komolyra ferdítve a szót, teljesen jók a sebességek, deszkádhoz még felteheted ezt az IRST dirver-t és kész.

    A cikkedben viszont:

    Az AHCI driverekről
    A W7 alap driverei alkalmasak a TRIM parancs továbbítására, viszont régebbi Intel vagy AMD driverek nem. Ha tehát lecseréled a W7 AHCI driverét, akkor Intel esetén az IRST 9.6 vagy újabb, míg AMD esetén az 1.2.1.263 vagy újabb AHCI driver használata szükséges.
    AHCI driverek (csak akkor telepítsd, ha szükséges)

    Most nekem elméletben hozza az ssd a elvárt értékeket [link]

    Akkor kell az IRST driver vagy sem?

    THX a segítségeteket.

    [ Szerkesztve ]

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Aktív témák