Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz Silentfrog #39287 üzenetére

    Lehet, hogy forintban kifejezve nem sokat ér a régi használt SSD-d, de sose azt nézd, hanem a használati értékét. A mai sokszoros gyorsaságú SSD-k csak a tesztekben gyorsabbak, hidd el.
    A tapasztaltabb fórumozók javaslatait érdemes figyelembe venni, ( mint pl. fagy53 :) ) illetve nem árt ha a cikkembenés ebben a hozzászólásomban lévő linkeken található, Windows használat szempontjából készült összehasonlító teszteket alaposan szemügyre veszed !
    Gyakorlatilag én csak a régi G.SKILL ( szóló és RAID) Vertex 2 ( szóló és RAID), Samsung 470 , Samsung 830 ( szóló és RAID) SSD-kről tudnék mesélni, és meg kell mondanom, hogy a szóló G.SKILL-t kivételével nincs szinte semmi érezhető különbség, de ha a többi SSD ennyire fej-fej mellett végez a Windows használat alatt a tesztekben, akkor több mint valószínű, hogy érzésre is ugyanolyanok. Én ezekből a tapasztalatokból, és szempontokból kiindulva szoktam ajánlani. Ezek után jönnek a felhasználó egyéni körülményei, elvárásai, és lehetőségei.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák