Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szanti

    csendes tag

    válasz N_A_S #35052 üzenetére

    Urak köszönöm a hozzá szólásokat ehhez!
    Leírom pár szóban mi történt azóta:
    Az én alaplapom ugyan nincs fenn az OCZ tesztelt alaplapjai között, ezért részemről lutri volt az x2, de mivel az 50GB-os revo működött reméltem ez is gond nélkül megy majd. Vissza tudom csinálni a firmware update-et, de szerintem az nem árthatot neki. 1.20-ról tettem 1.35-re + volt egy formázás is az OCZ Utility Disk-kel. És utánna RAID 0 újraépítés 128K blokkokkal
    Már egyre elkeseredettebb vagyok mert az elmúl fél órában sokszor indult újra látszólag minden ok nélkül, mivel nem csináltam a géppel semmit csak ott áll bekapcsolva. Még egy furcsa jelenség: Anélkül, hogy hozzányúlnék a géphez 5 percel a bekapcsolás után el kezd folyamatosan világítani az IDE LED és nem sokára újra is indul a gép. 1 napos telepítés és a Comodo Internet Security szerint vírus mentes. A windows frissítések ki vannak kapcsolva. Nem tudom mi lehet a baja. Látszólag minden driver rendben van. Sőt azóta már be sem bootol. Csak kapom a crash dump hibaüzenetet. Az én régi revom még nem x2-es volt és tökéletesen működött. Lehet, hogy innen fúj a szél. Én már nem tesztelném tovább, mert belefáradtam. Várok még vasárnapig, hátha jön valami megoldás a topikon.

    Köszönettel,
    Szanti

Aktív témák