Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz cszn #12127 üzenetére

    Hi!
    Mi az, hogy Dábül???? :DD

    Más: Szerintem meg Cs_Laci egyáltalán nem ír hülyeséget!

    Idézem: "Árulja már el nekem valaki, hogy mikor fog 16gb erősen véletlen _adatot_ másolni akárki a RENDSZERLEMEZRE???? Főleg úgy, hogy a csak 50-100MB/sec sebesség annyira visszavetné?? Mert ahoz az kell, hogy ahonnan olvas, az tud ennél sokkal többet. De a legtöbb embernek nem 2 SSD lesz a gépében, hanem egy SSD és egy HDD, és akkor már megint a HDD a szűk keresztmetszet, nem a Sandforce vezérlő!"

    Ebben mi a hülyeség?? Szerintem életszerű észrevétel és nem a tesztek steril világából való!

    Általános felhasználói szempontból szerintem teljesen igaza van.
    Vagy Te mire használod az ssd-t? Mikor szoktál tömörített iso-kat másolni az ssd-re, ssd-röl? Program telepítésénél nem hiszem hogy gond lenne az állítólagos 140 MB/s-os írási limit (az is csak nem tömöríthető adatoknál ugye), főleg úgy hogy az istenített Intel csak kb. 70-et tud .....
    Fless is csak annyit írt valós hátrányként végeredményben, hogy "2. a sandforce esetenként lassú másolását van esély hogy megérezd"

    Én mint sandforce vezérlős Ocz Vertex 2 ssd használó és nem tesztelő , csak azt próbálom megvilágítani, hogy GYAKORLATBAN ez az esély igen kicsi....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák