Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz DiamondBack #78623 üzenetére

    B+, ha meg megint egy nagyúr és az erős tanítványa van, akkor meg az a bajod, hogy már megint ugyanaz a felállás. Egyébként minden erős tanítvány taknyos senkiként kezdte, csak a filmek ezt nem mutatták. Most csavartak egyet. Egyébként Kylo épp a szemed előtt vált Sith-é, amennyiben a filmes kánon megtartja azt, hogy a jelöltnek egy hozzá közel álló személyt meg kell ölnie. Palpatine a mesterét ölte meg, Anakin harcostársait, és tudomása szerint Padmét (nem véletlenül mondta neki ezt Palpatine) a meg nem született gyermekeivel, Kylo pedig Han-t. Ez a lépés hiányzott neki, hisz szemmel láthatóan az erőt jól használta, csak frusztrálta, hogy a kötelező lépést még nem tette meg, ezek vezethettek a dühkitörésekhez. És van még egy jókora belső megfelelési kényszer, akkora Sith akar lenni, mint Darth Vader volt, valószínűleg soha nem lesz olyan higgadt, stabil személyiség, szerintem az Új Rend és Snoke bukásában is közrejátszik majd. Annak már viszonylag kicsi az esélye, hogy elhagyja a sötét oldalt, egy szeretetteljes családi összeborulásnak meg még kisebb. Az Új reményben mi sem tudtunk meg többet Luke-ról, mint most Rey-ről. Na jó, kicsit többet, de a későbbiekben még az ő származására is fény derülhet, átjárja az erő, valószínűnek tartom, hogy lesz még szó a szüleiről. Szerintem Snoke-ról is többet meg fogunk tudni, mint anno az uralkodóról, Darth Sidious-ról, emlékezz vissza, hogy az égvilágon semmit sem tudtunk. Egy Sith nagyúr, ennyit tudtunk.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák