Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Tibiajax #6065 üzenetére

    Kérdeztem, nem kijelentettem :P Nyilván nincs meg a tapasztalati hátterem, ezért is volt kérdőjel a végén, simán meggyőzhető vagyok :)

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • adalbert1

    veterán

    válasz Tibiajax #6065 üzenetére

    Én azért nem néznék meg egy ilyet, mert utána csalódás lenne hazajönni a 42"-es LCD-hez. :D

    Múltkor volt 100 éves az Őze Lajos Filmszínház Szentesen, ebből az okból mozi hetet tartottak (sajnos pont nem azon a hétvégén látogattam anyámat), és leadtak ilyeneket is, mint a Cápa, Keresztapa... Kicsit sajnálom, hogy lemaradtam róluk. Ilyen klasszikusokat van lehetőség megtekinteni valahol moziban is, vagy itthon ez esélytelen?

    Prometheus: jó volt, de az Alien nekem jobban tetszett (igaz elég nehéz egy ilyen kult filmmel versenyezni, illetve a korábbi élmények biztos sokat nyomnak a latba - de pl. látványvilágban is jobban bejön az Alien). A főbb szerepekre szerintem nagyon jó színészeket találtak, Charlize Theron nagyon jó ebben a rideg nő szerepben (azt olvastátok, hogy eredetileg Noomi Rapace szerepét kapta volna), kíváncsian várom a folytatást (már ha lesz).

    Revolver: szerintem eléggé nehezen emészthető volt, Guy Ritchie-nek jobban állnak a Ravasz, az agy... féle könnyedebb filmek... Van valaki, akinek esetleg átjött teljesen ez a film?

    Paycheck: ez a film szimplán nem tudott felülemelkedni a középszerűségen, sajnálom a rászánt időt.

    A Serious Man: ugyan semmiről nem szól (már a bemutatott életképeken kívül), de mégis van benne valami érdekes... Valaki értette, hogy mi volt az elején található példabeszéd szerepe/jelentősége?

    To Catch a Thief: ugyan nem egy olyan Hitchcock klasszikus, mint a Psycho, de a maga műfajában egy remek film (főleg, ha azt nézem, hogy 5x éves) - és így is szórakoztatóbb, mint rengeteg mai darab. Kár, hogy kevés ilyen készül manapság (illetve az is, hogy Grace Kelly szépségű színésznő is kevés van).

Új hozzászólás Aktív témák