Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz rt06 #26901 üzenetére

    a pacific rim szvsz messze nem olyan rossz volt, mint ahogy lejön... egy átlagos popcornmozi

    az kezd engem zavarni, hogy egyre több a cgi+technika egy filmben, másik oldalról pedig egyre kevesebbet adnak... ha egyre kevesebb lesz a hangulatos díszlet/környezet, a jól eltalált fényképezés és háttérbe szorul az emberi tényező, az nem fog szvsz jót tenni a filmezésnek... ha mindent leanimálnak/realtime renderelnek, azzal azt érik el, hogy még nagyobb ütemben lökhetik elénk az egyre silányabb alkotásokat... (mondjuk én megoldom azzal, hogy minden 2. szökőévben megyek csak moziba és a hd változatokra is egyre kényelmesebben várok fél éveket, annyira érződik a csökkenő színvonal)

    #26903: nekem (is :D) bejön ez a gigarobotos-tengeriszörnyes cucc... biztos megedződtem a sok mega shark+giant octupus mozin meg hasonlókon :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák