Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Bad Pritt #155776 üzenetére

    Szerintem azért állíthatnák elő laborban, mivel tudnak 2 teljesen más lényt keresztezni sikeresen amit laborban tenyésztenek és mesterségesen fel tudják gyorsítani a növekedését + még az idegrendszert is ismerik annyira hogy egy tudatot letöltsenek és feltöltsenek egy másik testbe. Ehhez képest egy mirigyet tenyészteni laborban sétagaloppnak tűnik. Miért gondolom hogy használnák amit laborban állítanák elő? A válasz egyszerű: $. Most már csak egy darab helikopterük volt mert annyit láttál, előbb meg nem láttál másik bázist de az meg lehetett ott korábban is szerinted, ez már ellentmondásos gondolkozás. A második érkezésnél azért főnökasszonnyal jelentős mennyiségű haderő is érkezett, nem csak egy tengeralattjáró.
    Nem akarom megérteni hogy mit akar mondani a film? WTF? Ennek szalmabábozás szaga van. Én felvettem egy hibát a storyból ami zavart és részleteztem is hogy miért zavart és miért tartom hülyeségnek. Kezdem úgy érezni hogy most meg igyekszel átterelni a beszélgetést egy "mire gondolt a költő dologra" aminek semmi köze a problémához a történetben amit felvetettem.

    (avatar 2 spoiler)

Új hozzászólás Aktív témák