Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz spanyoll #12939 üzenetére

    Szerintem a Cloud Atlas jó film és hosszúnak sem találtam. Szóval nem értesz mindenben egyet velem. :P

    (#12937) spammer:
    "Tarantino pedig éppen hogy "rétegműfaj", egyáltalán nem mindenki számára befogadható, nem mindenki szerint igényes és jó, csak van egy hangos rajongótábora. Nekem sem a kedvencem, abszolút nem. De azt elismerem, hogy van stílusa, eléggé egyedi. Vannak jobb és rosszabb filmjei, de egyáltalán nem kiemelkedőek"...

    Teljes mértékben egyetértek.

    (#12927) Goldwin:
    Én úgy gondolom, hogy mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Neked is és nekem is. Ha nem egyezik a tiéddel akkor nem egyezik. Ebből kár nagy ügyet csinálni. Nem provokáció vagy elmebaj miatt írtam, hogy Tarantino nem egy kiemelkedően jó rendező, hanem azért mert szerintem tényleg nem az. Valóban van amit jól csinál, de összességében a filmjei szerintem nem kiemelkedőek. Ahogy spammer is írta, egy rétegműfajt képvisel. Akinek bejön ez a műfaj annak nagyon tetszenek a filmjei. Akinek meg nem... annak nem és kész.

    Pl a Ponyvaregény szerintem is jó film. Szóval tud olyan filmeket csinálni ami nekem is tetszik.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák