Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dtrms

    aktív tag

    válasz arpo04 #41313 üzenetére

    240hz a PC-m miatt van (144-est akartam, de jött egy ilyen lehetőség, hogy utolsó darabos monitor volt és ugyan annyiért vettem meg, mintha 144-est vettem volna. A 240hz-nek az ég világon semmi értelme nincs, mert észre se veszed a 144-hez képest a különbséget). A PS csak 60-at tud csak az a nem mindegy, hogy ezt milyen válaszidővel kapod meg. Erre utaltam, hogy a 20ms az durva szerintem nagyon. Én TV-n nagyon megérzem, hogy nem olyan gyors a válaszidő.

    (#41312) szabyka95: ez tény, hogy a ghosting még rosszabb. Illetve ha valaki nem szokta meg a 144hz-es 1ms-os válaszidőt, akkor a szemének nem is lesz furcsa. Mielőtt nem használtam ilyen gyors monitort nem hittem, hogy van különbség a kettő között. De egy hét használat után nem bírtam ránézni a tv-re...
    És igen! Online játéknál, aki kicsit is komolyabban veszi annak monitor kell. Nekem 55-ös TV-m van és fifánál kb elfárad a nyakam 2-3 meccs után annyit kell forgolódni :D (nyilván ez túlzás, de tényleg kellemetlen)
    Én csak full single story gameket játszom tv-n.

    Szerk.:
    Ma már van egyébként 144hz-es IPS (!!!) monitor 1ms-os gtg válaszidővel olyan 120-140 ezer körül. Az a legjobb vétel most szerintem. Ráadásul 27 colos ha jól emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák