Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    Mintha egy ismétlés lenne az összes WL hétvége :D általában 5 winnel vagy 4 win 1 lossel kezdek most se történt máshogy 5-0 a kezdés erre utána jön egy ellenfél és csak védekezni tudok nem tudok támadni támadóim nem tudják átvenni a labdát és ilyenkor mindig jön az hogy a védőimet mozgatom és amíg tudok védekezni addig jó de egyszer úgy is hibázok és gólt kapok de támadóim mintha nem lennének..
    Tavaly végig nyomtam október közepétől minden hétvégét teljesen január végéig mindig 4-1 vagy 5-0 volt a kezdés 5-0 után jött 1 lose fixen akárki jött ellenem nem tudtam mit csinálni ha a drága édesanyám jött volna egy full bronze csapattal se vertem volna el.. mert a védőim futnak már fel hogy gólt lőjek..
    még ott januárban az utolsó héten volt hogy 10-0 volt a kezdésem és aztán megkaptam hogy csalok ezért elvették a heti rewardom és haviból is az elért wineket ott engedtem el teljesen a WL-t és úgy majdnem az egész játékot
    állítom hogy meg van játszva az egész és segít a gép mindenkin ha kell mindenkin ha nem kell.. be van lőve előre hogy hol végezzen az ember a többit a gép csinálja
    kő kemény 2 hete élveztem a játékot folyamatosan de ez most megint kiégetett hogy úgy kapok ki hogy a támadóim elfelejtenek mindent mellel úgy veszi át a játékosom a labdát hogy 10 méterre elpattan a melléről semmi nem akarom elhinni nem lehet mit tenni
    megint ha lenyomom az egészet lesz egy gold2 és a gold1 lehet hatalmas kín szenvedéssel meg nagy gép segítéssel aminek én se örülök mert egy másik játékostól elvesznek egy meccset úgy.. vicc az egész
    szeretnék fentebb jutni elite szintet megütni de hát nem tudok mit kezdeni le vannak korlátozva a támadóim..
    if Ben Yedder 5 meccsből 5x brillírozott folyamatosan 99 fitnessel mennek pályára ezen a meccsen ahol kikaptam mintha fent se lett volna a pályán semmi.. pedig ő a nagy megmentőm mert nagyon op de semmit se tudtam
    másnál is ez van hogy mintha ismétlés lenne az egész? nem tud fentebb menni mert érzi le vannak korlátozva a játékosai?

Új hozzászólás Aktív témák