Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Edgar2621

    őstag

    Toltam az elmúlt pár napban én is Div Riv meccseket, úgyhogy a játékkal kapcsolatban van most már egy kis tapasztalatom. Ami fontos, hogy a finesse tényleg nem működik már úgy, nem annyira OP, ez nálam pozitívum.
    A sima lövések tényleg fel lettek kicsit húzva és úgy érzem a sima lövés kapásból is jól működik.
    Sajnos mobilnettel tudom még csak nyomni költözés miatt ezért a lag-ról inkább nem nyilatkoznék, nálam most érezhetően van, pár ellenfelemet kérdeztem(volt 1-2 magyar is) és azt mondták ők nem tapasztalták, úgyhogy akkor ez így korrekt hogy csak engem sújt, ha már nálam van a bibi. Egész jó meccseket toltam ettől függetlenül, viszont a játék továbbra is támogatja a teljesen eszetlen bumm-bumm játékot, a legtöbb játékos meg sem próbál építkezni vagy gondolkodni, csak nyomják előre, egyből indítanak és lőnek. A beadásoknak újra nagy szerepük van, elég sok gólt lehet rúgni beadás után(mondjuk amikor NIF Mandzukic kétszer egymás után fejelte le SIF VVD-t akkor nem voltam boldog). Ami viszont elkeserítő az a kick-off glitch. Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez továbbra is benne van a játékban, a kapott és rúgott góljaim fele is kb kick-off, ez egyszerűen lelombozó. Ha az égiek is úgy akarják feljutok ma 1-2 meccsel 4. osztályba, bár nem tudom ez bármiben változtat-e majd, meglátjuk.

    Szép napot kívánok mindenkinek srácok :)

    XO: Gollami26

Új hozzászólás Aktív témák