Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chereiose

    addikt

    Ez a játék hétről hétre egyre nagyob mocsok hányadék, mindenkinek igaza van. Ezt a förtelmet, hogy wl ben az elején nyersz pár meccset utána ha az atya úristennel mész akkor is tuti kikapsz zsinórban 6x, utána megint nyersz 2x aztán megint kikapsz 4x, nálam legalábbis ez megy most is meg múlt héten is. Undorító az egész gameplay is, ide oda pattan de persze nekem rosszul mindig, az utolsó ócska gennyláda is belövi 30 ról timed shoottal de nekem az elbaszott if salah meg kaput nem talál néha, sőt komplett támadósorom legtöbbször pályán sincs, kb mindegy milyen felállásban mert próbáltam sok mindent. Kezdem ezt unni, itt max akkor van lassan esélye az embernek ha full iconokkal megy, erre én meg egyre kévésbé vagyok hajlandó elbaszni egy hétvégét. Pláne a jutalmakért, kitörölhetem a seggem azzal a pár 10ezer coinnal meg a nagyszerű playpickel ami odafossa eléd a 2 legszarabbat a heti totwból, ezert aztán megéri szenvedni :) És valaki szerint ez a legjátszhatóbb mód benne, neki szponzora az ea vagy mi? :C

Új hozzászólás Aktív témák