Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabigyerek

    senior tag

    Sikerült lejátszanom nekem is 5 meccset:

    Ami tetszett:
    Valóban egy hangyányit javult az atmoszféra
    "Súlya" van a játékosoknak
    Nincs delay
    Új mozdulatok: pl Az egyik szélsőnek felívelt labdát leszedte a védő, de a szélső nem ahogy eddig kockásak megfordult, hanem kis félkörben kicsit begörnyedve kezét lelógatva elindított visszafelé egy sprintet. valóságban is kb így néz ki. Biztos van több ilyen is, ez szúrt szemet egyelőre.

    Ami nem tetszett:
    Ugyan az van mint a 17 demo-val volt
    idézek a tavali demoról írtról:
    " A lövések így ebben a formában nem lesznek túl jók sztem. Nagyon OP, hogy helyezett és driven shoottal 10/8 beakad."
    És igen, most is ez van, amit lőttem szinte gól, 200-al megy a labda, beadásokat simán fejelem. (OK-csak World Classon)

    Ez a visszajátszás téma tetszik,(mármint hogy mutatja a passz és lövés irányát erősségét) de adtak maguknak egy oltári pofont ezzel, egyik beadásra a kapus röviden állt, hosszúra irányítottam (amit a nyíl szépen mutatott is) de a rövidbe fejelte be :) Ok, gól lett, mert itt minden gól szinte, na de...na...

    Taktikai repertoárból semmit nem vettem észre, hiába módosítgattam egyikről a másikra.
    A játékos bemozgásokat amiket hirdettek nem láttam (lehet nem vettem csak észre)
    Ebből már most látom, hogy mi lesz ha elindul a FUT...ugyanaz mint idén volt.

    Mindent egybevéve, ha ilyen maradna természetesen kibékülnék vele, de nem marad, ennél szarabb lesz.
    Ettől függetlenül megveszem, de sötét felhőket vizionálok :)

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák