Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bdave16

    senior tag

    válasz MdewC #11209 üzenetére

    Pont ez a baj szerintem,hogy hétközben hozzászokunk a jó játékhoz és hétvégén kiégünk a gyengébben. Mostantól csak a wl-re fogok belépni meg a rewardokra a fifába. Max draftozok,de az pc-n élmény ugye . Abban reménykedem,hogy nem fogok annyira elszokni ettől a förtelem játékmenettől,ha nem játszok szezont.

  • Rypejakten

    addikt

    válasz MdewC #11209 üzenetére

    biza, sima szezon 95%-ban hendimentes. :K

    dracox: Aubameyang a játék eleje óta annyiba kerül, és kétlem, hogy bármikor is beesne jobban az ára.

    [ Szerkesztve ]

  • szupersanyi

    aktív tag

    válasz MdewC #11209 üzenetére

    Ne sértődj már meg minden egyes olyan mondaton, amiben benne van a Serie A és nem feltétlenül pozitív értelemben. :D A BPL-ben egy kiscsapatban is vannak olyan játékosok, akik ha TOTW-et kapnak, akkor 100+k-ba kerülhetnek a lapjaik. Pl. West Ham - Payet, Burnley - Gray, Leicester - Musa, Vardy, Mahrez, stb. A Serie A-ban a Juvén kívül nagyon kevés FIFA-ban(!!!) jó játékos van és a Juvéből sem kaphat egyszerre 3 játékos IF-ot. A LaLiga ugyanez, csak ott 3-4 olyan csapat van, ahol a FIFA-ban is nagyon jó játékosok vannak. Tehát ha csak BPL van egy hétvégén, akkor mind a 10 meccset figyelhetjük ilyen szempontból is, mert a Burnley-Leicesteren is több játékos kaphat nagyon OP IF-ot. De ha LaLiga és Serie A van, akkor a 20 meccsből van kb. 5 olyan, amikből tényleg nagyon durva lapok jöhetnek, a többin nagyon kis esély van erre.

    Más: 14 winem volt ma és maradt 2 meccsem. Az elsőn kikaptam, de persze több lövésem volt. Aztán jött a második, 3-szor szereztem vezetést, de mindegyik után a semmiből lőtt egy gólt. De tényleg olyanokat, hogy például 20 méterről fordulásból belerúg egyet Hazarddal a labdába és Butlandnek esélye sincs megfogni. POTM Hazardja és POTM Costaja volt. Összesen volt kb. 5 támadása, abból 3 gól, nekem volt 9-10 nagyon nagy helyzetem, de a szerencsétlen támadóim csak 3-at lőttek be, pedig még traininget is raktam rájuk. Végül 11-esekkel kikaptam. Utálom idén a tiziket, ennél is a gép dönti el, hogy belövöm vagy nem. Egyszer nagyon szélre húzom és felső sarok, aztán legközelebb ugyanúgy húzom szélre és kilövi a nézőtérre. Ja és olyat is csinál, hogy húzom szélre, már a nyíl is szélre mutat, de mégis középre lövi... Az meg már tényleg katasztrófa, amikor a kapusom kivédi, de utána bepattog a labda.

Új hozzászólás Aktív témák