Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupersanyi

    aktív tag

    válasz bdave16 #10788 üzenetére

    Nem is TOTY játékosokra gondoltam, hanem ugyanilyen TOTW SBC-re, mint ami most volt.
    Redditen amúgy olvastam valami olyasmit, hogy a TOTY cseréit megcsinálják SBC rewardnak. De ez valószínűleg hülyeség, mert a FIFA be sem jelenti azt a pár játékost, akik a kezdőbe éppen nem férnek be.

    Közben elvileg kiszivárgott a TOTY: Neuer- Ramos, Pique, T. Silva, Marcelo- Kroos, Modric, Iniesta- CR, Messi, Neymar
    Ez a szokásosnál is szánalmasabb, remélem, hogy nem ez lesz. :D
    Neymarnak ez nagyon nem volt jó éve (a tudásához képest), Griezmann és Suarez is sokkal inkább megérdemelte volna. Én Griezmannt talán még Messi elé is betettem volna idén.
    A védelemről inkább semmit sem írok, csak annyit, hogy szörnyű, hogy szinte teljesen kivesztek a klasszis védők a mai fociból. Mármint ezt úgy értem, hogy azok a játékosok, akik védekezésben nagyon jók. A mai védők (ebben a csapatban mind a 4 ilyen) persze tudnak védekezni, de egyáltalán nem extrák benne, inkább csak azért lesznek világsztárok, mert sokkal ügyesebbek, be tudnak lépni a támadásokba, stb. Ez szerintem azért van, mert ma már sokkal inkább egyben védekezik minden csapat, nincs annyi 1 az 1 elleni védekezés, amihez régebben kellettek az olyanok, mint Vidic, Nesta, Maldini, Puyol, Terry, stb. Ezzel végülis nincs baj általánosságban, csak engem zavar, jobban szerettem a klasszikus védőket. :D
    Kapuban Neuernek bérelt helye van, de én idén inkább Buffonnak vagy De Geának adnám. Lehet, hogy csak elfogultság, mert Neuert nem szeretem, De Gea pedig a United kapusa, Buffon pedig egy élő legenda és nagyon tisztelem őt.
    Na és ami a legdurvább szerintem, az Kanté hiánya. Komolyan, megnyerte a Leicesterrel a bajnokságot, a csapat motorja és a legfontosabb tagja volt, aztán átigazolt a Chelsea-be, ahol szintén a csapat egyik, ha nem a legfontosabb tagja és velük is meg fogja nyerni a bajnokságot. Én az aranylabda top 3-ba is nevezném, de amúgy igaza van a FIFA-nak, nem lő évente 20 gólt és nem mutat be szép cseleket, nincs helye a csapatban. :D

Új hozzászólás Aktív témák