Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ali75

    aktív tag

    válasz Francesco003 #2927 üzenetére

    Tisztelet! Én is 1.o.-ban tolom offline de tényleg nagyon sz...!Legendás szinten nekem 2 vagy 3 nyert meccs után tuti bukó meccs jön!Ja,és előre lehet látni a támadásból hogy gól lesz.Semmit nem lehet tenni ellene szerintem.Addig forog egy ember míg gól lesz vagy oda pattan aztán gól.Mondjuk azt sem értem hogy az én embereim a meccs kb. 70-percére elfáradnak,semmi erőnlét nincs a kijelzőn,ellenben persze a gépnek majdnem full.Próbáltam többször is hogy mondjuk Pl.Guarin (van erőnlét)kezdtem a labdás ember után futni míg nála a labda pl.Mertens aki kb egy percig szlalomozott az embereim körül,itt az erősáv Mertensnél háromnegyedre csökkent csak,míg nálam Guariné majdnem teljesen elfogyott,nem is bírta követni.Nálam is volt Mertens igaz nálam jóval hamarabb kivolt a pali.Aztán a sérülések.Van hogy egy meccsen 2 ember,de volt hogy minden meccsen van sérültem pl olyan aki nem is akcióban van hanem még képben sincs aztán játék áll cseréljem le!Offline legendásan ha gólt rúgok középkezdésből elég sokszor gólt lő a gép azonnal,úgy hogy közöm sincs semmihez mintha nem is én irányítanám a játékosokat.Na tehát szörnyű szerintem offline is az ultimate 1.osztály. Bocsi a hibákért telórol vok

Új hozzászólás Aktív témák